Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci
 

Administrator Systemów Informatycznych

NetWorkS! sp. z o.o. mazowieckie / Warszawa dzisiaj

Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce firmą zajmującą się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych Orange i T-Mobile. Oferujemy usługi największym operatorom w kraju, zapewniając im optymalną bazę technologiczną do konkurowania. Wdrażamy innowacyjne technologie i dbamy o efektywność kosztową dla naszych klientów przy zachowaniu wysokiej jakości.

Naszym pracownikom zapewniamy unikalne możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wyrazem uznania dla wysokiej jakości polityki personalnej, przyjaznej kultury organizacyjnej oraz rozwiązań służących podnoszeniu kwalifikacji pracowników w NetWorks jest przyznane nam godło Inwestor w Kapitał Ludzki.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Administrator Systemów Informatycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: CTO-IT-BSS-NT 2025
Opis zadań na stanowisku:
  • Zarządzanie serwerami Windows, w tym instalacja, konfiguracja i aktualizacja systemów operacyjnych.
  • Monitorowanie wydajności systemów i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Wdrażanie i utrzymywanie polityk bezpieczeństwa oraz procedur backupu i odzyskiwania danych.
  • Współpraca z zespołem IT w celu zapewnienia ciągłości działania systemów.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Zarządzanie środowiskami wirtualizacyjnymi Citrix, Hyper-V i VMware.
  • Zarządzanie i optymalizacja produktów rodziny System Center i Intune
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server oraz narzędzi administracyjnych.
  • Doświadczenie w pracy z Active Directory, DNS, DHCP, i innymi usługami sieciowymi
  • Znajomość platformy Azure i jej usług.
  • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych Citrix, Hyper-V i VMware.
  • Znajomość produktów rodziny System Center.
  • Wiedzy serwisowej z zakresu sprzętu, oprogramowania biznesowego.
  • Znajomość narzędzi i usług opartych na rozwiązaniach Microsoft (Office 365, Exchange, M365)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i analitycznego myślenia.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Wybranej osobie oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie, która od ponad 12 lat stale obsługuje T-Mobile i Orange, a obecnie także szybko rozwija świadczenie usług dla innych klientów na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Dołączenie do doświadczonego zespołu profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami
  • Umowę o pracę
  • Możliwość hybrydowego modelu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Do wyboru: kartę sportową, kulturalną albo świadczenie urlopowe
  • Dodatkowy dzień wolny w roku
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych/w załączonym CV/ przez NetWorkS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 3, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych - na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników przeprowadzanych na obecne i przyszłe stanowiska. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania i złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym czasie.Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.
administrator sieci logo light
administrator sieci logo light

Copyright 2019 ADMINISTRATOR SIECI. Wszelkie prawa zastrzeżone.