Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Administrator sieci handlowych

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód łódzkie / Rzgów 2024-09-13
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0726
OBOWIĄZKI:
Tworzenie strategii sprzedaży, pozyskiwanie nowych rynków zbytu. Analizowanie i optymalizacja planów sprzedaży oraz sporządzanie analiz rynkowych.Kontakt z klientami i kontrahentami z Turcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: dokładność, dyspozycyjność

Wymagania inne:

umiejętność analizowania i optymalizacji planów sprzedaży oraz sporządzania analiz rynkowychumiejętność tworzenie strategii sprzedaży, pozyskiwania nowych rynków zbytu

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód