Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Administrator IT

EcoWipes mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki 2024-08-25

EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie. Produkujemy patyczki kosmetyczne, płatki, chusteczki higieniczne i dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy znani z produkcji wyrobów ekologicznych i innowacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego Działu Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Twój zakres obowiązków
  • Administracja siecią i systemami IT Grupy Ecowipes – odpowiedzialność za kluczowe elementy infrastruktury IT, zapewniające ciągłość działania i bezpieczeństwo informatyczne organizacji.
  • Uczestnictwo w uruchamianiu i prowadzeniu projektów informatycznych w zakresie wdrożeń systemów, odbiorów sprzętu i oprogramowania oraz sprawowania nadzoru nad ich instalacją i uruchamianiem.
  • Koordynacja prac firm zewnętrznych w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług IT.
  • Monitoring stanu i wydajności oraz bezpieczeństwa serwerów.
  • Utrzymanie i rozwój fizycznej i wirtualnej infrastruktury serwerowej.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
Wymagania
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych (switche, NGFW).
  • Doświadczenie w administracji środowiskiem Active Directory, Windows Server, VMWare.
  • Praktyczna znajomość działania sieci LAN i WAN.
  • Znajomość OneDrive, SharePoint, M365.
  • Podstawowa systemu Linux.
  • Niezależność, metodyczność i zorientowanie na rozwiązywanie problemów.
  • Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Microsoft Azure (w tym Exchange, SharePoint, Teams).
  • Znajomość rozwiązań Fortinet, przełączników Cisco.
  • Umiejętność pracy z narzędziami i zagadnieniami dotyczącymi monitorowania sieci.
  • Znajomość systemu Proget.
Oferujemy
  • Pewność zatrudnienia – stabilne zatrudnienie.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony, paczki, imprezy integracyjne.
  • Bonusy okolicznościowe – karty przedpłacone z okazjonalnymi bonusami to dodatkowy sposób na docenienie Twojej pracy i zaangażowania.
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego.
  • Przyjazną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje.